28.03.2017

Věnuje se výuce klasického a folklórního orientálního tance, arabského flamenca a moderních podob orientálního tance. Kromě výuky vystupuje na různých tanečních i netanečních akcích sólově nebo se skupinou Aiwa! Tribe. Od května 2016 pravidelně vystupuje ve Středověké krčmě v Písku, kde ji můžete vidět v pátek a v sobotu. Kromě klasického orientálního tance a folklórních egyptských tanců se věnuji arabskému flamencu. Inspiraci hledám ve španělské hudbě a tanci tamějších tanečníků. Fascinuje mě propojení španělské kytary a orientálních rytmů (bubnů).

 Ve svých choreografiích vycházím nejdříve z prvků španělského flamenca, které doplňuji prvky orientálního tance. Při výuce dbám na zdravé držení těla. V rozcvičkách užívám cviky z jógy, zvlášť se věnuji zpevnění zádových svalů, paží i středu těla. V další fázi své studentky učím vnímání hudby a harmonickému propojení těla s hudbou. Flamenco je temperamentní a rozmanitý tanec, který dokáže z člověka vybít všechny negace a zároveň ho nabít pozitivní energií.

  V letech 2010-2011 jsem vyučovala orientální tanec a flamenco ve škole orientálního tance Samyah v Holiday Fitness v Českých Budějovicích. 

  V září 2011 jsem otevřela s dalšími dvěma tanečnicemi, lektorkami a kamarádkami Khalidou a Dalal studio orientálního tance Oáza  v Českých Budějovicích.


© 2011 Developed by TL